GodLike - Gaming Bootstrap 4 Template
Pomiń

Aktualności 2021

2021 | 2020

22.12.2021 r.

Wszystkie prezenty dotarły!

Podobnie jak w roku ubiegłym tuż przed zbliżającymi sie świętami Bożego Narodzenia strażacy oraz przyjaciele naszej jednostki we współpracy z MGOPS w Nakle przygotowali świąteczne paczki dla najuboższych rodzin w naszym rejonie.
Udało nam się zebrać najpotrzebniejsze rzeczy i przekazać dla potrzebujących rodzin.
Szczególne podziękowania kierujemy do kolegów z OSP w Szubinie...
 


21.12.2021 r.

Wezwanie do plamy oleju

Wieczorem 21 grudnia otrzymaliśmy wezwanie do rozległej plamy oleju w miejscowości Trzeciewnica. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że ową plamą była woda. Z uwagi na ujemną temperaturę na miejsce wezwaną piaskarkę, która zlikwidowała zagrożenie.

16.12.2021 r.

Pożar w Cukrowni

Kilkanaście minut po 20:00 pracownik firmy ochroniarskiej z nakielskiej cukrowni powiadomił nas o pożarze ładowarki teleskopowej na terenie zakładu. Po poinformowaniu dyspozytora PSP udaliśmy się do zdarzenia. Pożar w pojeździe został ugaszony gaśnicami proszkowymi i nikomu nic się nie stało. Cała sytuacja nie wpłyneła na przebieg kampanii cukrowej.


12.12.2021 r.

Świąteczne paczki dla najuboższych rodzin

Już tradycją się staję, że nasza jednostka organizuje zbiórkę świąteczną dla najuboższych rodzin. W tym roku, podobnie jak w 2020 organizujemy zbiórkę charytatywną dla podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią. Zbieramy głównie długoterminową żywność oraz chemię gospodarczą. Wszystkich zainteresowanych do włączenia w akcję zapraszamy do kontaktu.
 

02.12.2021 r.

Minuta dla druhów z Czernikowa

Punktualnie o godzinie 18 strażacy naszej jednostki oddali hołd druhom z OSP Czernikowo, którzy zgineli poddczas porannego zderzenia wozu strażckiego z ciężarkówką.


29.11.2021 r.

Szkolenie podstawowe dobiegło końca

Przez ostatnie trzy miesiące w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią trwało szkolenie podstawowe dla strażaków-ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych. Słuchacze zostali zapoznani z następującymi zagadnieniami: sprzęt ochrony układu oddechowego, sprzęt mechaniczny, taktyka działań gaśniczych...

29.11.2021 r.

Pożar w przydomowym warsztacie

Czwartkowy wieczór nie należał spokojnych. Około godziny 20:30 wszystkie jednostki straży pożarnej z Nakła nad Notecią udały się na ulicę Ignacego Jana Paderewskiego. Doszło tam do pożaru w przydomowym warsztacie. Zagrożenie zostało szybko zażegnane dzięki pracy nakielskich strażaków.


15.11.2021 r.

Skuteczne zabezpieczenie rejonu

15 listopada podczas pełnienia zabezpieczenia rejonu zostaliśmy zaalarmowani do zdarzenia drogowego nieopodal skrzyżowania drogi krajowej nr 10 z ulicą Mrotecką. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów osobowych, na szczęście nikt nie został poszkodowany.

02.11.2021 r.

Zdarzenie drogowe

Otrzymaliśmy wezwanie do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 10 na wysokości skrzyżowania z ulicą Nową. Ciągnik siodłowy niefortunnie załamał się co spowodowało zablokowanie pasa ruchu w stronę Bydgoszczy. Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz kierowanie ruchem na skrzyżowaniu dróg.


1.11.2021 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

Jak co roku w ten szczególny dzień udaliśmy się na nakielski cmentarz by oddać hołd i cześć zmarłym strażakom. Nigdy nie zapomnimy, że to właśnie ich ciężka praca i poświęcenie stworzyły fundamenty naszej dzisiejszej działalności.

30.10.2021 r.

Pożar budynku gospodarczego

Tego dnia nasz wyjazd alarmowy dotyczył pożaru budynku gospodarczego w Olszewce. Ogień udało się szybko opanować. Nikt nie został poszkodowany, a przyczyny pożaru ustala Policja.


21.10.2021 r.

Silny wiatr dał się we znaki

W ostatniej dobie w regionie straż pożarna interweniowała 59 razy w związku z powalonymi drzewami, złamanymi gałęziami, naderwanymi dachami i liniami energetycznymi. Nasz jednostka bez wyjątku, pracowała by niwelować zagrożenia spowodowane wichurą.

19.10.2021 r.

Zderzenie trzech aut na DK10

Około godziny 9:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku trzech pojazdów na Drodze Krajowej nr 10 na trasie Nakło - Trzeciewnica. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby z czego jedna została przewieziona do szpitala. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe oraz jeden ciężarowy.


Podziękowania

Serdecznie dziękujemy władzą Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników za pomoc w wyposażenie naszego wozu pożarniczego. Przekazana dotacja zostanie w całości przekazana na wnioskowany sprzęt i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy i powiatu. Dziękujemy!

13.10.2021 r.

Zdarzenie drogowe na rondzie

Samochód ciężarowy przewożący buraki cukrowe wywrócił się na rondzie przy ulicy Nowej w Nakle nad Notecią. Ładunek samochodu zasypał jezdnie, chodnik oraz pobocze. Kierowca nie doznał obrażeń ciała. Po niecałych dwóch godzinach uszkodzony zestaw z ładunkiem został usunięty z miejsca zdarzenia udrażniając drogę.


20.09.2021 r.

Plama Oleju

20 września usuwaliśmy plamy oleju, które obejmowały ciąg ulic w Nakle nad Notecią. W działaniach brały udział wszystkie jednostki straży pożarnych z Nakła nad Notecią.

20.09.2021 r.

Kronikarze i ich kroniki

Miło nam poinformować, że kronika naszej jednostki wystawiona w konkursie na pamiętniki, wspomnienia, relacje i opracowania „Z dziejów OSP” podczas Ogólnopolskie spotkanie historyków i kronikarzy OSP w Toruniu otrzymała 12 punktów na 15 możliwych. Oznaczona została jako "wyróżniająca się". Na XXVII Ogólnopolski Konkurs Kronik wpłynęło 88 kronik, w 134 tomach z 13 województw. W dowód uznania za zaangażowanie i wkład pracy w prowadzenie kronik wszyscy kronikarze otrzymali okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez Zarząd Główny ZOSP RP, nagrody ufundowane przez Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego oraz nagrody Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.


17.09.2021 r.

Ogólnopolskie spotkanie historyków i kronikarzy OSP w Toruniu

W dniach 17-19 września w Toruniu odbyło się spotkanie kronikarzy i laureatów ogólnopolskich konkursów historycznych. Było to podsumowanie ogólnopolskiego konkursu kronik oraz konkursu na pamiętniki, wspomnienia, relacje i opracowania „Z dziejów OSP”, a także konkursu na prace popularnonaukowe i badawcze dotyczące historii pożarnictwa. W konkursie uczestniczyła również kronika naszej jednostki.

12.09.2021 r.

Zabezpieczenie imprezy sportowej

12 września 2021 roku po rocznej przerwie odbył się XXXI Bieg Uliczny im. Klemensa Biniakowskiego. Tym razem w nieco okrojonej wersji odbył się na Stadionie Miejskim im. Klemensa Biniakowskiego w Nakle nad Notecią. Nasz zastęp GLM zabezpieczał to wydarzenie.


06.09.2021 r.

Pożar trawy

W tym samym dniu po godzinie 16:40 udaliśmy się do pożaru na ulicy Nowej w Nakle nad Notecią. Spaleniu uległo około 50 metrów kwadratowych trawy oraz krzewów na nieużytkach przy drodze gruntowej.

06.09.2021 r.

Pożar w firmie gospodarującej odpadami w Paterku

6 września wyruszyliśmy alarmowo do pożaru jaki miał miejsce w firmie gospodarującej odpadami w Paterku na ulicy Przemysłowej. Zapaliła się maszyna rozdrabniająca. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


22.08.2021 r.

Pożar warsztatu ślusarskiego

W niedziele 22 sierpnia zostaliśmy zadysponowani do pożaru w warsztacie ślusarskim. Po przybyciu na miejsce okazało się, że palił się budynek oraz poddasze przykryty eternitem, w którym mieścił się warsztat mechaniczno-ślusarski. Nadpaleniu uległy również maszyny rolnicze.

21.08.2021 r.

Pożar słomy i siana

W sobotnie popołudnie syreny wezwały strażaków powiatu nakielskiego do pożaru stogów siana i słomy w miejscowości Ślesin. Pożar zagrażał pobliskim zabudowaniom. Ostatni zastęp straży pożarnej wrócił do bazy w okolicach godziny 1:30.
 


14.08.2021 r.

Tragedia nad akwenem w Trzeciewnicy

14 sierpnia Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nakle otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do zbiornika wodnego w miejscowości Trzeciewnica. Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol Policji. Mimo działań wszystkich służb nie udało się uratować mężczyzny.

13.08.2021 r.

Alarm fałszywy

Wieczorem 13 sierpnia udaliśmy się alarmowo do miejscowości Paterek gdzie zgodnie ze zgłoszeniem miały się palić powalone drzewa oraz wyschnięte krzewy. Pomimo intensywnych poszukiwań aż czterech zastępów straży pożarnej nie udało się odnaleźć miejsca pożaru. Zdarzenie uznano za alarm fałszywy.


13.08.2021 r.

Ćwiczenia na obiekcie

Dzięki inicjatywie druhów z OSP Sipiory mogliśmy zapoznać się z obiektem jakim jest zakład pracy MAD Recykling z Paterka. Firma ta odbiera, sortuje i zagospodarowuje odpady inne niż niebezpieczne jak i niebezpieczne. Mieliśmy także możliwość przećwiczenia działań ze zbiornikiem przeciwpożarowym.

05.08.2021 r.

Groźny wypadek mnogi

W miejscowości Występ doszło do zderzenia 3 pojazdów w tym ambulansu, który był własnością jednej z nakielskich przychodni. Łącznie w zdarzeniu brało udział 10 osób, sześciu z nich wymagało specjalistycznej pomocy medycznej w szpitalach. W pierwszej fazie działań sytuacja wymagała segregacji medycznej. Na miejsce prócz zastępów straży pożarnej przybyły 3 zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec LPR.


03.08.2021 r.

Pożar koła w pojeździe ciężarowym

W dniu 3 sierpnia krótko po godzinie 19 po raz kolejny w tym dniu zostaliśmy zaalarmowani. Tym razem udaliśmy się na drogę krajową numer 10, gdzie doszło do pożaru koła w pojeździe ciężarowym. W działaniach uczestniczyliśmy wspólnie z JRG nr 1 w Nakle.

03.08.2021 r.

Zabezpiecznie rejonu

W dniu 03.08.2021 zabezpieczaliśmy rejon miasta - w tym czasie jednostka z JRG z naszej miejscowości brała udział w działaniach gaśniczych w sąsiedniej gminie Sadki.


31.07.2021 r.

Trzy wyjazdy alarmowe

W gorący letni dzień 31 lipca trzykrotnie wyjeżdżaliśmy do działań. Na szczęście jeden z wyjazdów okazał się wyjazdem fałszywym. Pozostałe działania związane były z gaszeniem pożaru rżyska oraz lasu w miejscowości Józefkowo gm. Kcynia.

26.07.2021 r.

Wsparcie w gminie Sadki

26 lipca w miejscowości Radzicz doszło do pożaru zboża i słomy. Ze zgłoszenia wynikało, że silny wiatr powoduje rozprzestrzenianie się ognia. Wspólnie z JRG oraz OSP w Nakle nad Notecią ruszyliśmy alarmowo wesprzeć druhów z gminy Sadki uporać się z zagrożeniem. Ostatecznie spaliło się około 16 hektarów pól uprawnych


24.06.2021 r.

Groźny pożar w hurtowni

Wybuch pożaru krótko przed godziną 15:00 zaalarmował strażaków. Paliło się pomieszczenie techniczne oraz część magazynu w hurtowni mięsa na ulicy Staszica w Nakle nad Notecią. Ogień szybko udało się zlokalizować dzięki podawaniu środków gaśniczych z zewnątrz jak i od wewnątrz. W momencie pożaru nikt nie znajdował się w środku. W działań oprócz naszej jednostki uczestniczyli strażacy z JRG Nakło, JRG Szubin, OSP Paterek, OSP Nakło, OSP Sadki, OSP Jadwiżyn i OSP Anieliny.

22.06.2021 r.

Pompowanie wody

Popołudniowe deszcze również w naszym rejonie wymagały interwencji straży pożarnej. 22 czerwca po godzinie 19:00 ruszyliśmy wspomóc kolegów z OSP i PSP przy wypompowywaniu wody z posesji na ulicy Potulickiej w Nakle nad Notecią.


17.06.2021 r.

Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze

Walne zebranie jest najwyższą formą władzy w naszym stowarzyszeniu tak więc, nietypowo bo 17 czerwca, spotkaliśmy się w większości, jak co roku, by omówić naszą wspólną działalność i podyskutować o przyszłość jednostki. W tym roku przy okazji wybieraliśmy też nowy zarząd jednostki. Na zebraniu obecni byli m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Pan Sławomir Napierała oraz Dyrektor nakielskiej Cukrowni Pan Czesław Muszyński.

15.06.2021 r.

Zderzenie dwóch pojazdów na DK10

15 czerwca tuż po godzinie 11:00 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia na drodze krajowej nr 10, doszło tam wypadku pojazdu ciężarowego z dostawczym. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby z czego kierowca pojazdu dostawczego z urazem wielomiejscowym został zabrany do szpitala w Bydgoszczy, natomiast kierowca pojazdu ciężarowego nie wymagał hospitalizacji. Na czas prowadzonych działań droga została zablokowana oraz został wyznaczony objazd.


13.06.2021 r.

Informacja dla członków naszego stowarzyszenia

Informujemy że dnia 17 czerwca 2021 roku o godzinie 17:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się zebranie sprawozdawcze-wyborcze naszej jednostki.

13.06.2021 r.

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych

12 czerwca udaliśmy się alarmowo do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 10 tuż przy stacji paliw Orlen. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe. Jak ustaliła Policja Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania z naczepą nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go ciężarowego Renault i najechał na jego tył. Osoby biorące udział w zdarzeniu nie wymagały dalszej diagnostyki medycznej ani hospitalizacji. Na drodze krajowej panowały spore utrudnienia.


08.06.2021 r.

Wezwanie do płonącej makulatury

Dyżurny SKKP w Nakle nad Notecią po otrzymaniu zgłoszenia o pożarze natychmiast zadysponował na miejsce trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle oraz zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Nakło. Po przybyciu na miejsce zastano rozwinięty pożar obiektu magazynowego oraz pryzmy przetworzonych materiałów i makulatury. Płomienie objęły również maszynę rozdrabniającą odpady. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne oraz przy użyciu specjalistycznych maszyn i sprzętu byli zmuszeni do wytężonych działań, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się ognia na łatwopalny materiał znajdujący się na terenie zakładu. W niespełna pół godziny udało się zlokalizować pożar i ostatecznie w znaczącym zakresie zminimalizować straty pożarowe. Działania gaśnicze trwały ponad cztery godziny.

08.04.2021 r.

Przegląd operacyjno- techniczny

Na przełomie maja i czerwca 2021 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nakle rozpoczęła przeglądy operacyjno-techniczne Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych typu „S” z terenu powiatu nakielskiego. Nasza jednostka została skontrolowana 8 czerwca. Zespół kontrolny powołany przez Komendanta Powiatowego oceniał m.in. stan techniczny, konserwację oraz bieżące. utrzymanie pojazdów i sprzętu pożarniczego. Kontroli poddano także prowadzenie i aktualność wymaganej dokumentacji oraz dbałość o porządek w strażnicach. utrzymanie pojazdów i sprzętu pożarniczego. Zostaliśmy pozytywnie ocenieni przez zespół kontrolny.


12.05.2021 r.

Alarm fałszywy

Wieczorem 12 maja nakielskie syreny wezwały strażaków do działań. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się jedna z posesji przy ulicy Kraszewskiego w Nakle. Wezwanie okazało się być zwykłym ogniskiem, które nie stwarzało zagrożenia. Był to tzw. alarm fałszywy w dobrej wierze.

28.04.2021 r.

Wypadek na DK10

28 kwietnia tuż przed godz. 12:00 na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Trzeciewnica, doszło do zderzenia pojazdu dostawczego z osobowym. Zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia wraz z trzema zastępami JRG Nakło oraz ZRM.


08.04.2021 r.

Pożar "w terenie"

Na świetnych walorach terenowych naszego 30 letniego wozu poznali się już wszyscy nasi ratownicy. Tym razem nie było inaczej- 8 kwietnia pomagaliśmy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią przy pożarze prowizorycznego mostu (kładki) na nadnoteckich łąkach. Nasz pojazd bez problemu dotarł na miejsce zdarzenia dzięki czemu mogliśmy usunąć powstałe zagrożenie.

Przekaż nam 1% podatku

Na co dzień pomagamy, chronimy i ratujemy, bardzo prosimy o wsparcie.

Przekaż 1% swojego podatku na Ochotniczą Straż Pożarną w Nakle w Cukrowni „Nakło”.

KRS: 0000099011

Zebrane fundusze w całości przeznaczymy na sprzęt wykorzystywany w akcjach ratowniczo–gaśniczych, by ratować ludzkie życie, zdrowie oraz mienie.

28.03.2021 r.

Zderzenie 2 aut osobowych

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z ulicą Olszewską 28 marca doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu brało udział 7 osób. Poszkodowana została 1 osoba (nieletnia), która została zabrana do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pozostałe osoby...

28.03.2021 r.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Dzięki pomocy Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią wspólnie mogliśmy zorganizować kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Nakło. Wzięliśmy udział w konkursie ofert na realizacje zadania publicznego pt. "Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków ratowników". Zadanie udało się zrealizować w całości a środki na ten cel otrzymaliśmy od Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią...


23.03.2021 r.

Kolejny pożar budynku mieszkalnego

23 Marca br. doszło do pożaru w budynku mieszkalnym na ulicy Mroteckiej w Nakle nad Notecią. Po dotarciu na miejsce okazało się, że ogniem objęte jest pomieszczenie na strychu, mieszkańcy ewakuowali się przed dojazdem straży pożarnej. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji udało się ocalić pozostałem pomieszczenia oraz większą część dachu. Działania gaśnicze prowadziliśmy wspólnie z Państwową Strażą Pożarną oraz OSP w Nakle nad Notecią.

20.03.2021 r.

Akcja prewencyjna dot. szczepień

Wykonując statutowe obowiązki informowania społeczności lokalnej, 20 marca br. udaliśmy się na kilka nakielskich osiedli, by poinformować mieszkańców o możliwościach szczepień. Korzystaliśmy z ulotek, które zawierają podstawowe informacje o szczepionkach, sposobach zapisania się na szczepienie i możliwościach uzyskania pomocy strażaków w transporcie do punktu szczepień.


19.03.2021 r.

Tragiczny pożar w Potulicach

19 marca tuż po godzinie 0:00 zostaliśmy zadysponowani do pożaru mieszkania budynku wielorodzinnego w Potulicach. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pożarem objęte było cale mieszkanie. Z bloku ewakuowano 12 mieszkańców w tym dwoje nieprzytomnych bez czynności życiowych- których mimo reanimacji nie udało sie przywrócić...

07.03.2021 r.

Wypadek drogowy na DK 10

7 marca zadysponowano nas do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 10. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Cztery osoby podróżowały pojazdem. Troje z nich trafiło do szpitali. Na miejscu pracowaliśmy wspólnie z strażakami z JRG Nakło, OSP Nakło, Policją oraz trzema zespołami ratownictwa medycznego.


06.03.2021 r.

Wspólne ćwiczenia

Sobotnie popołudnie 6 marca upłynął nam w bardzo miłej atmosferze. Wspólnie z jednostką OSP z Potulic postanowiliśmy poćwiczyć kilka elementów z taktyki działań gaśniczych i nie tylko.
Zagadnienia ćwiczeń obejmowały m.in.:

- kwalifikowaną pierwszą pomoc,
- budowania linii wężowej oraz zajmowanie stanowisk gaśniczych,
- sprawianie drabin,
- operowanie prądami wody.

21.02.2021 r.

Pożar w Urzędzie Skarbowym

21 Lutego przyczyną naszego zaalarmowania był pożar w Urzędzie Skarbowym w Nakle nad Notecią. Niemal doszczętnie spaliło się pomieszczenie przy wejściu głównym. Duże zadymienie panowało także w pozostałych pomieszczeniach urzędu, również na pierwszym piętrze.


19.02.2021 r.

Pożar pustego mieszkania

Decyzją dyspozytora PSP alarmowo wracając z pożaru w Sadkach włączyliśmy się w akcje gaszenia pustostanu na ulicy Potulickiej w Nakle nad Notecią. Paliło się pomieszczenie na pierwszym piętrze budynku. Żadna osoba nie została poszkodowana w zdarzeniu.

19.02.2021 r.

Pożar kotłowni i garażu

W porannych godzinach około 7:30 zadysponowani zostaliśmy do pożaru kotłowi i garażu w miejscowości Sadki. Sytuacja pożarowa nie pozwoliła na uratowanie całego zagrożonego mienia, jedno z garażowanych aut doszczętnie spłonęło. Krótko po dojeździe do miejsca zdarzenia przedysponowano nas do następnego zdarzenia. W działaniach uczestniczyło łącznie 7 zastępów straży pożarnej


15.02.2021 r.

Pożar budynku mieszkalnego

15 lutego dwoma zastępami gaśniczymi udaliśmy się alarmowo do pożaru poddasza w budynku jednorodzinnym przy ul. Leśnej w Występie. Akcje gaśniczą prowadziliśmy wraz z zastępami OSP z Potulic, Nakła nad Notecią oraz z Państwową Strażą Pożarną.

09.02.2021 r.

Plama oleju

W dniu 9 luty 2021 roku około godziny 14:20 zostaliśmy zadysponowani wraz z JRG nr 1 w Nakle nad Notecią do neutralizacji plamy oleju, która ciągła się wzdłuż ul. Nowej w Nakle.


15.02.2021 r.

Upubliczniamy sprawozdanie

Organizacje pożytku publicznego mają obowiązek upublicznić swoje sprawozdanie merytoryczne i finansowe w sposób umożliwiający zapoznanie się z jego treścią wszystkim zainteresowanym osobom, dlatego też zamieszamy wszystkie sprawozdania na naszej stronie internetowej.
Sprawozdanie można pobrać wciskając przycisk poniżej.


Na naszej stronie internetowej poza fotografiami własnymi wykorzystujemy zdjęcia z portali:
www.kurier-nakielski.pl   oraz   www.naklo24.pl